12 lutego w Niepublicznym Przedszkolu Językowym ABC Akademia Przedszkolaka znów zagościła białostocka Grupa Teatralna Echo z przedstawieniem:

Podróże Profesora Kalafiora cz. III Na Biegunie

„Profesor Kalafior jako wielki badacz przyrody i zwyczajów zwierząt, tym razem zaprasza Was do wyprawy w krainę wiecznych lodów.

A kiedy dacie ponieść się przygodzie, zobaczycie, że zwierzęta są jak ludzie. Mają swoje troski i radości.

Oprócz zorzy polarnej, srogiego mrozu szczypiacego w uszy, poznacie mieszkańców tej niezwykłej krainy oraz ich zwyczaje.

Czy Pana Pingwina przed mrozem ochroni elegancki biało-czarny frak? Jak maleńka foczka bez kompasa radzi sobie w tej białej krainie?

Mróz, śnieżyce, lód. Jednym słowem brrry! Każdy zmarzluch powie, że nie da się tam żyć. A jednak wcale nie jest to bezludna wyspa…”

Categories: Aktualności

ABC Akademia Przedszkolaka Przedszkole niepubliczne Ełk