„W karnawale”

Z Nowym Rokiem szedł karnawał,
przebieraniem się zabawiał.
W instrumenty przebrał drzewa,
wiatr w gałęziach pieśni śpiewał.

I balony lecą w górę,
ktoś czerwony ma kapturek,
jest karnawał, dzieci tańczą,
gra muzyka przebierańcom.

Karnawał to miła tradycja związana z muzyką i dobrą zabawą.  Ważnym elementem tego okresu jest bal karnawałowy. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to wydarzenie niezwykłe, często wyczekiwane przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

W tym roku dzieci z Niepublicznego Przedszkola Językowego ABC Akademia Przedszkolaka na bal karnawałowy wybrały się do sali zabaw Zacisze. Było dużo muzyki , tańców i zabawy, a największą atrakcją okazała się… jak myślicie? Oczywiście wizyta Mikołaja!

Categories: Aktualności

About the Author

ABC Akademia Przedszkolaka Przedszkole niepubliczne Ełk