No Comments

Miasto Ełk od wielu lat podejmuje działania zwracające uwagę na problem nieczystości pozostawianych przez zwierzęta podczas spacerów. W tym roku jest to kampania pod hasłem „Psia KUPA do kosza”. W związku z tym w Niepublicznym Przedszkolu Językowym ABC  Akademia Przedszkolaka  29 października 2015 r.  pojawili się strażnicy miejscy mł. spec. Magdalena Milewska oraz st. str. Karol Kryłowicz.  Pracownicy Straży Miejskiej w ciekawy sposób przekonywali  nasze przedszkolaki, że posiadanie psa to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek i że po swoich podopiecznych należy sprzątać, aby w naszym mieście żyło się przyjemniej i zdrowiej. Pani Magdalena  i pan Karol opowiedzieli  również o niezwykle potrzebnej, ale trudnej pracy strażnika miejskiego i zaprezentowali dzieciom elementy jego stroju i wyposażenia. Na koniec dzieci dostały drobne upominki i podziękowały za to niezwykłe spotkanie.

Categories: Aktualności

About the Author

ABC Akademia Przedszkolaka Przedszkole niepubliczne Ełk